a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Aktualności

Kurs semesteralny - semestr zimowy 2020/21
Kurs semestralny w semestrze zimowym 2020/21 (05.10.2020-03.02.2021) - rekrutacja zakończona
Kurs semestralny - informacje o trybie prowadzenia zajęć

1.    Kurs semestralny rozpocznie się 5 października 2020r. w salach. Sposób prowadzenia zajęć podczas całego kursu będzie uzależniony od sytuacji epidemicznej. W razie konieczności będziemy na jakiś czas przechodzić na tryb zdalnego nauczania.

2.    Grupy pracujące w systemie zdalnym – jeśli zgłosi się minimum 8 osób na tym samym poziomie znajomości języka polskiego, to utworzymy grupy pracujące cały czas w systemie zdalnym.

Prosimy o zapoznanie się z pozostałymi ważnymi informacjami na temat kursu: http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/8/253

Ważny komunikat dotyczący semestralnego kursu języka polskiego

Semestralny kurs języka polskiego rozpocznie się 05.10.2020 r. o godz. 17.00. Dalsze szczegółowe informacje podamy po 25.09.2020 r.Kurs semestralny

Od wielu lat w każdym kursie semestralnym bierze udział 200-400 osób, pochodzących ze wszystkich stron świata. Na zajęciach kulturowo - integracyjnych wspólnych dla wszystkich uczestników kursu pojawiają się  reprezentanci kilkudziesięciu krajów.

  • Pierwszego dnia kursu odbywa się test kwalifikacyjny dla tych osób, które już uczyły się języka polskiego na różnych kursach lub chcą rozwijać posiadaną znajomość języka polskiego. 
  • Program kursu semestralnego obejmuje 60h lektoratu oraz 60h dodatkowych zajęć i spotkań związanych z tradycją i kulturą polską.
  • Kurs semestralny odbywa się zawsze zgodnie z terminami roku akademickiego. Jest on adresowany do wszystkich, którzy z powodów osobistych lub zawodowych chcą rozpocząć naukę języka polskiego lub ją kontynuować na poziomie odpowiadającym aktualnej znajomości języka polskiego.
  • Nauka języka polskiego w naszej Szkole jest prowadzona przez wysokiej klasy nauczycieli, którzy łączą profesjonalizm z życzliwością i sympatią do wszystkich uczniów. W związku z tym nauka odbywa się w miłej atmosferze, gwarantującej stałe postępy w praktycznym posługiwaniu się językiem polskim.
  • Uczestnictwo w naszych kursach to również okazja do poznawania polskiej kultury i nawiązania fascynujących kontaktów z uczestnikami kursu reprezentującymi różne kraje i kultury.
  • Uczestnicy kursu są również informowani o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i społecznych odbywających się we Wrocławiu.
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.