a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska
2-weeks Preparatory Course
Przejdź do kursu

1. The course is intended only for students-scholarship holders of the University of Wrocław participating in various international student exchange programmes.

2. The course will take place from September 14, 2020 to September 25, 2020.

3. The application form - September 8, 2020 is the deadline for course applications.

4. Fee - 50 EUR.

5. Please respect the deadlines and send the proof of payment along with the application form.

Kurs semestralny
Przejdź do kursu

Kurs przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych nauką języka polskiego. Semestr zimowy trwa zwykle od października do lutego, a semestr letni – od marca do czerwca. Studenci wymian międzynarodowych za uczestnictwo w kursie mogą otrzymać punkty ECTS.

Roczny Kurs Przygotowawczy
Przejdź do kursu

Kurs przeznaczony jest dla studentów zagranicznych, którzy zamierzają podjąć studia na Uniwersytecie Wrocławskim w języku polskim, bądź zamierzają studiować w języku angielskim i chcą komunikować się z Polakami, używając ich języka ojczystego.

Intensywny Kurs Letni
Przejdź do kursu

Letni Kurs Języka Polskiego i Kultury trwa cztery tygodnie i stanowi doskonalą okazję do nauki języka polskiego na wybranym poziomie.

Lato 2020 - kursy on-line
Przejdź do kursu

Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego na poziomie B1

Kurs na zlecenie
Przejdź do kursu

Szkoła organizuje różnego typu kursy i szkolenia językowe, a także zajęcia z wiedzy o Polsce. Czas trwania kursu, liczba zajęć językowych, tematyka i liczba godzin wykładów są dostosowane do potrzeb uczniów.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.