a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin państwowy


Uwaga! Informujemy, że rejestracja na egzamin w dn. 17-18 listopada we Wrocławiu została ZAKOŃCZONA z powodu wyczerpania miejsc.

Zachęcamy do zapisywania się w innych ośrodkach egzaminacyjnych (informacje: www. certyfikatpolski.pl)

PAŃSTWOWE EGZAMINY CERTYFIKATOWE Z JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO NA UNIWERSYTECIE WROCŁAWSKIM

SESJA EGZAMINACYJNA W LISTOPADZIE 2018

Informujemy, że w dniach 17-18 XI  2018 r. w Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się państwowe egzaminy certyfikatowe z języka polskiego jako obcego na poziomie A2, B1, B2, C1 i C2 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

Rejestracja kandydatów (przez formularz zgłoszeniowy) będzie możliwa od 5 września do 12 października 2018 (lub do wyczerpania miejsc). Opłaty za egzamin należy dokonać w terminie do 3 dni od daty wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Brak opłaty powoduje anulowanie zgłoszenia na egzamin.

 Szczegółowe informacje znajdują się w zakładkach: Informacje, O egzaminie, Formularz zgłoszeniowy oraz Opłata za egzamin.

W razie pytań możliwy kontakt: egzaminplwroclaw@uwr.edu.pl

Informacja dla osób, które zarejestrowały się na państwowy egzamin certyfikatowy w listopadzie 2018 (przez formularz zgłoszeniowy)  i dokonały opłaty.
Szanowni Państwo,
dziękujemy za rejestrację i dokonanie opłaty za egzamin państwowy, który odbędzie się w dniach 17-18 listopada 2018 na Uniwersytecie Wrocławskim. Zgodnie z procedurą, przekażemy teraz Państwa zgłoszenia Państwowej Komisji ds. Poświadczania  Znajomości Języka Polskiego jako Obcego w Warszawie. Proszę czekać na dalsze informacje w sprawie miejsca i czasu rozpoczęcia egzaminu, które prześlemy Państwu drogą mailową po 17.10. 2018.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.