a a a
 • polski
 • english
 • rosyjska
 • ukraińska

Informacje

Informujemy, że rejestracja uzupełniająca na egzamin  w listopadzie 2019

  ZOSTAŁA  ZAKOŃCZONA

 

Uwaga! Egzamin w listopadzie 2019 - rejestracja uzupełniająca! 

Po weryfikacji danych informujemy, że mamy jeszcze kilka WOLNYCH MIEJSC na egzamin w listopadzie 2019. Rejestracja uzupełniająca (przez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.sjpik.uni.wroc.pl) rozpocznie się 13 września o godz. 9.00.

Przypominamy, że warunkiem zapisania się na egzamin jest wypełnienie wszystkich 5 kart formularza i pojawienie się komunikatu, że rejestracja została zakończona pomyślnie. Dopiero wtedy po zakończonej pomyślnie rejestracji można w ciągu 3 dni dokonać opłaty za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.

Egzamin  w  listopadzie 2019 - rejestracja

Informujemy, że 23-24 listopada w naszym ośrodku egzaminacyjnym odbędzie się państwowy egzamin certyfikatowy na poziomach  B1, B2 i C1 (dla osób dorosłych).

Rejestracja na egzamin w listopadzie rozpocznie się 5 września o godz. 9.00, jest BEZPŁATNA i odbywa się bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy dostępny od 5 września na www.sjpik.uni.wroc.pl (każdy może sam wypełnić formularz i samodzielnie zarejestrować się na egzamin).

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.

 

 

Jak zapisać się na egzamin certyfikatowy w listopadzie 2019?

W Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się w dniach 23-24 XI 2019  państwowe egzaminy certyfikatowe na poziomie  B1, B2 i C1  w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

 • Kto może zdawać egzamin?

Osoba dorosła (ukończone 18 lat w dniu egzaminu) będąca obcokrajowcem lub obywatelem polskim zamieszkałym na stałe za granicą.

 • Jak i kiedy dokonać rejestracji na egzamin?

Aby zostać zarejestrowanym, należy
* w dniach 5 IX - 9 IX 2019 wypełnić formularz zgłoszeniowy online (uwaga! formularz jest aktywny tylko do wyczerpania miejsc)
oraz
* w ciągu 3 dni od daty wypełnienia formularza zgłoszeniowego dokonać opłaty za egzamin.

W tytule wpłaty powinny znaleźć się: imię i nazwisko kandydata, słowo egzamin, poziom oraz data egzaminu (np. Jan Nowak, egzamin B1, 23-24.11.2019). Szczegółowe informacje w zakładce Opłata za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji:

 • Proszę najpierw zarejestrować się przez formularz (online), a dopiero potem płacić za egzamin. Warunkiem zapisu na egzamin jest rejestracja przez formularz zgłoszeniowy i dokonanie opłaty.
 • Osoby, które w ciągu 3 dni od daty rejestracji nie zapłacą za egzamin, zostaną automatycznie usunięte z listy.
 • Nie wolno zapisywać się na egzamin po kilka razy - formularz wypełniamy tylko jeden raz!
 • W formularzu należy podać wszystkie wymagane dane, które będą widoczne w dniu rejestracji (przyjmujemy tylko kompletne zgłoszenia).
 • Podanie błędnych danych osobowych skutkuje poniesieniem dodatkowych kosztów przy wystawianiu certyfikatu.
 • Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia jest pojawiający się w formularzu (online) komunikat, że rejestracja została zakończona pomyślnie. Nie wysyłamy potwierdzeń w innej formie.
 • Kandydaci na egzamin dla osób o specjalnych potrzebach powinni zaraz po zarejestrowaniu się na egzamin  (przed dokonaniem opłaty) zgłosić się do ośrodka z pytaniem o możliwość zdawania egzaminu na specjalnych warunkach. Ośrodek dysponuje ograniczoną liczbą miejsc na egzamin przeprowadzany w ten sposób!

W razie pytań możliwy kontakt mailowy:

egzaminplwroclaw@uwr.edu.pl

Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego

pl. Nankiera 15b

50-140 Wrocław

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.