a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin państwowy


Uprzejmie informujemy, że rejestracja uzupełniająca na egzamin certyfikatowy w listopadzie 2019  ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA !

 

Uwaga! Egzamin w listopadzie 2019! 

Po weryfikacji danych informujemy, że mamy jeszcze kilka WOLNYCH MIEJSC na egzamin w listopadzie 2019. Rejestracja uzupełniająca (przez formularz zgłoszeniowy dostępny na www.sjpik.uni.wroc.pl) rozpocznie się 13 września o godz. 9.00.

Przypominamy, że warunkiem zapisania się na egzamin jest wypełnienie wszystkich 5 kart formularza i pojawienie się komunikatu, że rejestracja została zakończona pomyślnie. Dopiero wtedy po zakończonej pomyślnie rejestracji można w ciągu 3 dni dokonać opłaty za egzamin.

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.

 


Egzamin  w  listopadzie 2019

Informujemy, że 23-24 listopada w naszym ośrodku egzaminacyjnym odbędzie się państwowy egzamin certyfikatowy na poziomach  B1, B2 i C1 (dla osób dorosłych).

Rejestracja na egzamin w listopadzie rozpocznie się 5 września o godz. 9.00, jest BEZPŁATNA i odbywa się bezpośrednio przez formularz zgłoszeniowy dostępny od 5 września na www.sjpik.uni.wroc.pl (każdy może sam wypełnić formularz i samodzielnie zarejestrować się na egzamin).

Zasady obowiązujące przy rejestracji na egzamin zostały podane w zakładce: Egzamin państwowy/ Informacje.

Informujemy, że w 2020 roku w naszym ośrodku egzaminacyjnym przeprowadzimy państwowe  egzaminy certyfikatowe w następujących terminach:
  • 7-8 marca 2020 r. -  poziomy B1, B2 i C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych,
  • 17-18 października 2020 r. - poziomy  B1, B2, C1  w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.