a a a
 • polski
 • english
 • rosyjska
 • ukraińska

Krok po kroku

 1. Należy zapoznać się z wszystkimi wymaganiami stawianymi kandydatom
 2. Należy dokładnie wypełnić formularz zgłoszeniowy
 3. Komplet wymaganych dokumentów - wraz z dowodem przelewu opłaty wpisowej - należy przesłać mailem na adres diana.gorska-lewinska@uwr.edu.pl.
 4. Szkoła ocenia dokumentację i możliwość przyjęcia kandydata.
 5. Jeśli dokumenty zostaną zaakceptowane, Szkoła przesyła list ofertowy, ułatwiający transfer opłaty za kurs wraz z umową. Skan podpisanej umowy należy przesłać wraz z dowodem opłaty za kurs na adres mailowy diana.gorska-lewinska@uwr.edu.pl. Oryginał umowy musi zostać przekazany w dniu rejestracji po przyjeździe na kurs.
 6. Po otrzymaniu kopii dowodu opłaty za program wysyłamy zaświadczenie o przyjęciu na kurs, które jest pomocne przy ubieganiu się o wizę.
 7. Na zaświadczeniu widnieje również informacja o przyznaniu miejsca w domu studenckim, jeśli kandydat zgłosił potrzebę zakwaterowania w formularzu zgłoszeniowym.
 8. Z zaświadczeniem należy zgłosić się do jednostki konsularnej RP i zacząć starania o wizę.
 9. Należy planować przyjazd do Wrocławia w ostatnim tygodniu września, gdyż akademiki nie przyjmują wcześniej studentów.
 10. Należy powiadomić Szkołę o przyjeździe do Wrocławia minimum tydzień przed planowaną datą przybycia.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.