a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

O nas w mediach

“Odmiana przez przypadki bywa trudna” – studenci z Ukrainy uczą się języka polskiego:

https://echo24.tv/odmiana-przez-przypadki-bywa-trudna-studenci-z-ukrainy-ucza-sie-jezyka-polskiego/

Z językiem polskim w świat
Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej przygotowanej przez Polskie Radio o Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców:

https://podcasty.polskieradio.pl/track/ac8abb55-17d0-4c80-a5ab-8f49de81e6d2

Telewizja Echo24
Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców jest miejscem, w którym obcokrajowcy uczą się polskiego oraz poznają kulturę kraju. Placówka działa jako jednostka przy Instytucie Filologii Polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim i pomaga w kształceniu przyszłych lektorów. Zachęcamy do wysłuchania programu przygotowanego przez Telewizję Echo24:

https://echo24.tv/od-blisko-50-lat-ucza-cudzoziemcow-jezyka-polskiego-i-kultury

Dzień dobry we Wrocławiu - Доброго ранку у Вроцлаві
Wrocław to miasto spotkań, w którym każdy może poczuć się jak u siebie. Obecnie w stolicy Dolnego Śląska mieszka około 100 tysięcy Ukraińców. Telewizja Echo24 wyszła naprzeciw potrzebom tej grupy i prowadzi program Dzień dobry we Wrocławiu - Доброго ранку у Вроцлаві. Szkoła Języka Polskiego i Kultury Cudzoziemców UWr promuje swoją działalność w odcinku 41 programu. Zachęcamy do obejrzenia:

Telewizja Echo 24: "Dzień dobry we Wrocławiu, odcinek 41" (fragment od 08:00 do 11:00 minuty):

https://youtu.be/9ffXBUsxAy4

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.