a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin listopad 2021

.

Zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas egzaminu 20-21.11.21 na UWr

1.    W egzaminie mogą wziąć udział tylko osoby zdrowe, niewykazujące objawów chorobowych, które mogłyby wskazywać na COVID-19 (takich jak kaszel, katar, duszności, temperatura ciała 37,5 st. C i wyższa, bóle mięśniowe). Osoby wykazujące wymienione wyżej objawy nie zostaną dopuszczone do egzaminu.

2.    Do egzaminu nie mogą przystąpić osoby, które są objęte kwarantanną/ izolacją w warunkach domowych lub przebywają w domu z osobami będącymi w izolacji lub na kwarantannie.

3.    Przed wejściem na egzamin zostanie przeprowadzony pomiar temperatury ciała. Osoby, które będą miały temperaturę 37,5 st. C i wyższą, nie mogą wziąć udziału w egzaminie.

4.    Podczas  zdawania wszystkich części egzaminu pisemnego w sali należy zajmować to samo miejsce.

5.    W czasie oczekiwania na egzamin i podczas  przerw nakazuje się  zachowanie dystansu społecznego (odstęp 1,5 m), unikanie tworzenia skupisk i  obowiązkowo zakrywanie ust i nosa!

6.    Przed wejściem na egzamin trzeba oddać egzaminatorowi wydrukowane i podpisane Oświadczenie o stanie zdrowia i przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa (przesłane w mailu przed egzaminem jako załącznik).

7.    Wstęp na egzamin jest możliwy tylko w maseczce, należy mieć własny długopis (niebieski). Przed wejściem do sali egzaminacyjnej należy każdorazowo dezynfekować ręce (środki do dezynfekcji zapewnia UWr).

Informujemy, że do sali egzaminacyjnej nie wolno wnosić telefonów komórkowych ani innych urządzeń służących do odbierania, przekazywania i rejestracji informacji ! Złamanie tego zakazu grozi kandydatowi unieważnieniem egzaminu.

Proszę pamiętać o zabraniu na egzamin pisemny i ustny ważnego PASZPORTU!

 

Szanowni Państwo,
informujemy, że listopadowy egzamin będzie przebiegał w następujący sposób:

- miejsce – Instytut Filologii Polskiej UWr, pl. Nankiera 15b, Wrocław (budynek naprzeciwko Hali Targowej)
•    20.11.2021 – godz. 9.15-14.10 - poziom B1, egzamin pisemny w salach:
sala 223 (II p.) - zdają osoby, których nazwiska zaczynają się na litery od A do Fe,
sala 224 (II p.) - zdają osoby, których nazwiska zaczynają się na litery od Fi do Kol,
sala 225 (II p.) - zdają osoby, których nazwiska zaczynają się na litery od Kov do Li,
sala 147 (I p.) – zdają osoby, których nazwiska zaczynają się na litery od Lo do Mak,
sala 143 (I p.) - zdają osoby, których nazwiska zaczynają się na litery od Mar do Shy,
sala 22 (parter)  - zdają osoby, których nazwiska zaczynają się na litery od Sni do Z.

 - godz. 9.15-15.40 poziom C2 egzamin pisemny, sala 114 (I p.).
•    20.11.2021 – godz.15.10-18.10 poziom B1/ 16.10-17.10 poziom C2 - egzamin ustny dla osób zapisanych przez internet (sale 107, 108, 110, 114, 103), lista zdających z godzinami będzie wywieszona w holu na parterze (tablica informacyjna) i na drzwiach do sal.
•    21.11.2021 – godz.9.00-15.30 egzamin ustny poziom B1 i C2 (sale 107, 108, 110, 114, 103), lista zdających z godzinami będzie wywieszona w holu na parterze (tablica informacyjna) oraz w dniu egzaminu na drzwiach do sal. Proszę sprawdzić swoją godzinę egzaminu ustnego  i przyjść o odpowiedniej porze.
Informujemy, że do sali egzaminacyjnej nie wolno wnosić telefonów komórkowych ani innych urządzeń elektronicznych służących do odbierania, przekazywania i rejestracji informacji ! Złamanie tego zakazu grozi kandydatowi unieważnieniem egzaminu. Proszę pamiętać o zabraniu na egzamin pisemny i ustny ważnego PASZPORTU!  Obowiązkowo proszę mieć ze sobą: maseczkę i długopis (niebieski).

Proszę koniecznie zapoznać się z obowiązującymi na egzaminie zasadami bezpieczeństwa!
Równocześnie przypominamy, że ze względu na sytuację epidemiczną i związane z tym obostrzenia, egzamin może zostać w każdej chwili odwołany.

 

 

 

 

 

<!-- [if gte mso 9]> <w:ls

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.