a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska
Informacja dla studentów Full-degree
Drodzy Międzynarodowi Studenci, bardzo prosimy w korespondencji ze Szkołą i lektorami o używanie tylko i wyłącznie adresów uniwersyteckich. Serdecznie pozdrawiamy :-) 
Godziny konsultacji dla studentów Full-degree

Zachęcamy wszystkich studentów Full-degree do kontaktowania się z lektorami w godzinach konsultacji.

Rok akademicki 2020/21, semestr letni, konsultacje lektorów dla studentów Full-degree studies:

1. Marta Gołębiowska – poniedziałek, 12.30-13.30, grupy nr 17, 23 i biotechnologia

2. Nina Matyba – piątek, 13.30-14.30, grupy nr 1, 2, 3, 6, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 20

3. Ania Rogala – piątek, 10.50-11.50, grupy nr 4, 7, 8, 11, 18, 19 i MITRA

4. Marcin Jura – piątek, 14.30-15.30, grupa nr 5

Z względu na sytuację epidemiczną wszystkie konsultacje odbywają się online.

Praca sekretariatu Szkoły

Uprzejmie informujemy, że sekretariat Szkoły pracuje w trybie mieszanym: zdalnie i stacjonarnie. W poniedziałki, środy i piątki sekretariat pracuje stacjonarnie między godz. 09.00 a 16.00. Przepraszamy za utrudnienia, ale z względu na sytuację epidemiczną prosimy o kontaktowanie się z nami przede wszystkim drogą mailową lub telefoniczną.

Ważna informacja dla studentów Full-degree studies

Uwaga: lektorat języka polskiego w semestrze letnim - dla większości grup godziny pozostają takie same jak w semestrze zimowym. Wszystkich studentów, którzy będą mieć lektorach w zmienionych godzinach poinformujemy o tym indywidualnie drogą e-mailową.

Studenci z programu Full-degree studies, którzy rozpoczynają naukę języka polskiego w semestrze letnim 2020/21 otrzymają osobno informację o dniach i godzinach odbywania się lektoratu. 

Ważna informacja dla studentów Full-degree studies
Uprzejmie informujemy, że lektorat języka polskiego dla studentów z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master programmes w semestrze zimowym 2020/21 odbywa się wyłącznie online. Drodzy Międzynarodowi Studenci, w razie pytań prosimy o kontakt mailowy.
Ważny komunikat dla studentów Full-degree studies in English Bachelor and Master programmes

Studenci z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master programmes proszeni są o przysyłanie kart zgłoszeniowych na lektorat języka polskiego (http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/s/5/28). Dalsze informacje o lektoracie języka polskiego będą umieszczane po 25.09.2020 r.

WAŻNY KOMUNIKAT

Uprzejmie przypominamy, że wszystkie zajęcia z języka polskiego odbywają się zdalnie drogą internetową w godzinach przewidzianych na lektorat języka polskiego.

WAŻNY KOMUNIKAT

Od 19 marca 2020 r. wszystkie zajęcia z języka polskiego będą odbywały się on–line, w godzinach przeznaczonych na lektorat w semestrze letnim roku akademickiego 2019/20. Wszyscy studenci z programu Full-degree studies Bachelor and Master programmes, stypendyści różnych programów wymiany międzynarodowej i uczestnicy kursu semestralnego proszeni są o sprawdzanie wiadomości na swojej poczcie elektronicznej.

WAŻNY KOMUNIKAT

Drodzy studenci z Full-degree studies i uczestnicy kursu semestralnego,

w związku z zaistniałą sytuacją, uprzejmie informujemy, że pracujemy nad uruchomieniem e-learningu. Mamy nadzieję, że od 19 marca podejmiemy naukę języka polskiego przy użyciu elektronicznych form komunikacji.

Przesyłamy wszystkim serdeczne myśli i prosimy o zaglądanie na naszą stronę internetową. Informacje będziemy zamieszczać w zakładce "Aktualności".

Full - degree studies in English Bachelor and Master Programmes
Ważne informacje dla studentów z programu Full-degree studies in English Bachelor and Master Programmes
Rok akademicki 2020/21
Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.