a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska
Program im. K. Kalinowskiego

Trwa intensywny kurs języka polskiego dla białoruskich stypendystów programu im. K. Kalinowskiego.
Kurs zakończy się 30.07.2021 i jest organizowany na zlecenie Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

Letni intensywny kurs języka i kultury polskiej 2021

Trzytygodniowy intensywny letni kurs online odbędzie się od 19.07.2021 do 06.08.2021 r. Rekrutacja zakończona.

Kurs semestralny - semestr zimowy 2021/22

Trwa rekrutacja na semestralny kurs języka polskiego w semestrze zimowym 2021/22.

Kurs semestralny rozpocznie się 4 października 2021r.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat kursu: http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/8/253

Kurs semestralny - informacje o trybie prowadzenia zajęć

1.    Kurs semestralny rozpocznie się 5 października 2020r. w salach. Sposób prowadzenia zajęć podczas całego kursu będzie uzależniony od sytuacji epidemicznej. W razie konieczności będziemy na jakiś czas przechodzić na tryb zdalnego nauczania.

2.    Grupy pracujące w systemie zdalnym – jeśli zgłosi się minimum 8 osób na tym samym poziomie znajomości języka polskiego, to utworzymy grupy pracujące cały czas w systemie zdalnym.

Prosimy o zapoznanie się z pozostałymi ważnymi informacjami na temat kursu: http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/8/253

Ważny komunikat dotyczący semestralnego kursu języka polskiego

Semestralny kurs języka polskiego rozpocznie się 05.10.2020 r. o godz. 17.00. Dalsze szczegółowe informacje podamy po 25.09.2020 r.

Informacja o rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że wszystkie planowane kursy będą się odbywały stacjonarnie w salach uniwersyteckich lub online (w zależności od sytuacji epidemicznej we wrześniu i październiku)

Kurs online - trwa nabór na kurs przygotowujący do państwowego egzaminu z języku polskiego na poziomie B1. Kurs odbędzie się we wrześniu. Więcej informacji: http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/12

Studia podyplomowe - trwa rekrutacja. Więcej informacji: http://www.sjpik.uni.wroc.pl/pl/s/1

Roczny Kurs Przygotowawczy - rekrutacja zakończona. Uprzejmie informujemy, że są jeszcze 4 wolne miejsca, ale przede wszystkim dla tych osób, które mają szansę otrzymać wizę do 1 października 2020 r. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt od 2 września. Więcej informacji: http://www.sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/10 oraz http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/art/153,64

Semestralny kurs języka polskiego - trwa rekrutacja. Więcej informacji: http://www.sjpik.uni.wroc.pl/pl/c/8
Rekrutacja na studia podyplomowe

Rekrutacja na rok 2021/2022 rozpoczyna się od dnia 15.05.2021

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji w internetowym systemie rekrutacyjnym Uniwersytetu Wrocławskiego. W sprawie rekrutacji prosimy o kontakt z panią Dianą Górską-Lewińską (diana.gorska-lewinska@uwr.edu.pl)

Rozmowy kwalifikacyjne dla kandydatów na studia w roku akademickim 2021/2022 - w zależności od sytuacji epidemicznej - będą prowadzone albo bezpośrednio, albo zdalnie. Rozmowy będą odbywały się w czerwcu i we wrześniu. Konkretne daty i godziny będą ustalane indywidualnie.

Studia rozpoczną się w październiku 2021 r.

WAŻNY KOMUNIKAT

W związku z odwołaniem na Uniwersytecie Wrocławskim wszystkich zajęć dydaktycznych uprzejmie informujemy, że sekretariat Szkoły będzie nieczynny. Wszystkie sprawy będą załatwiane tylko i wyłącznie przez pocztę elektroniczną. Dyżury telefoniczne odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-12:45. W związku z tym prosimy o nieprzychodzenie do sekretariatu Szkoły. Prosimy o sprawdzanie informacji na naszych stronach internetowych.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.