43. Intensywny Letni Kurs Języka i Kultury Polskiej

Informacje tylko i wyłącznie dla stypendystów skierowanych na Letnią Szkołę przez BUWiWM.
a.     Potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników Letniej Szkoły wysyłamy po przysłaniu karty zgłoszeniowej i potwierdzeniu, że dana osoba jest stypendystą.
b.    Pokój jednoosobowy - Stypendyści, którzy chcą mieszkać w pokoju jednoosobowym są zobowiązani do wniesienia opłaty w wysokości 50€ (za 4 tygodnie kursu).
Opłatę należy wnieść na konto uniwersytetu najpóźniej na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu (numer konta podany jest w zakładce opłata: http://sjpik.uni.wroc.pl/pl/art/141,47)
c.    Uprzejmie przypominamy, że stypendyści są zobowiązani do uczestnictwa w kursie przez pełne 4 tygodnie.

Informacje dla wszystkich uczestników kursu:
d.    Proszę bardzo dokładnie i uważnie wypełniać kartę zgłoszeniową (link)
e.    Szczegółowe informacje o kursie (adres akademika, program pierwszego dnia kursu, etc.) pojawią się na naszych stronach internetowych około 15 czerwca.
f.    Szczegółowy program kursu wszyscy uczestnicy otrzymają podczas uroczystego rozpoczęcia kursu czyli 3.07.2017
g.    Na uczestników kursu, którzy będą mieszkać w akademiku czekamy od 2.07.2017
h.    Przypominamy, że pierwszego dnia kursu odbędzie się test kwalifikacyjny.
Uwaga: Liczba miejsc w pokojach jednoosobowych jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń z prośbą o rezerwację wraz z opłatą za jednoosobowy pokój.