a a a
  • polski
  • english
  • rosyjska
  • ukraińska

Egzamin maj 2018

Certyfikaty - egzamin w maju 2018

Zapraszamy po odbiór certyfikatów do Instytutu Filologii Polskiej UWr (Wrocław, pl. Nankiera 15b, sala 115, I piętro) w następujących terminach:

10.09.2018 (poniedziałek) godz.12.00-14.00

12.09.2018 (środa) godz.12.00-14.00

Osobom, które nie mogą odebrać certyfikatów w podanym czasie, prześlemy dokumenty pocztą w późniejszym terminie.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

informujemy, że 13 lipca wysłaliśmy do Państwa wyniki majowego egzaminu drogą mailową i pocztą tradycyjną. W celu otrzymania certyfikatu  prosimy o dokonanie wpłaty w wysokości 87,23  PLN (proszę nie zaokrąglać wpłacanej sumy). Wpłaty należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 26 lipca 2018. W tytule wpłaty powinny znaleźć się: imię i nazwisko, słowo certyfikat, poziom oraz rok (np. Jan Nowak, certyfikat B1, 2018).

 

Nr konta do wpłaty za certyfikat (w PLN): 40 1090 2503 0000 0001 3330 5175     

Nazwa banku: Bank Zachodni WBK IV o/Wrocław

Adres banku: ul. Kuźnicza 17/19, 50-950 Wrocław

Właściciel konta: Uniwersytet Wrocławski, pl. Uniwersytecki1, 50-137 Wrocław

 

O sposobie przekazania certyfikatów poinformujemy wszystkich zainteresowanych na początku września 2018.

 

Adres banku: ul. Kuźnicza 17/19, 50-950 Wrocław

Właściciel konta: Uniwersytet Wrocławski, pl. Uniwersytecki1, 50-137 Wrocław

 

O sposobie przekazania certyfikatów poinformujemy wszystkich zainteresowanych na początku września 2018.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

przypominamy, że państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego odbędzie się

we Wrocławiu w dniach 19-20 V 2018.

Miejsce egzaminu:

Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego,  50-140 Wrocław,

pl. Nankiera 15 b (budynek naprzeciwko Hali Targowej).

Egzamin składa się z dwóch części (pisemnej i ustnej):

  1. 19 V 2018 o godz. 9.00 w sali 125 (im. T. Mikulskiego, I piętro) odbędzie się obowiązkowe spotkanie informacyjne, po którym o godz.10.00 rozpocznie się egzamin pisemny. Przewidziane zakończenie egzaminu pisemnego – poziom B1 ok. 14.30, poziomy B2 i C1 ok. 15.30.
  2. 20 V 2018 o godz. 9.00 rozpocznie się egzamin ustny.

 

Warunkiem udziału w egzaminie jest okazanie ważnego paszportu (lub dowodu osobistego w przypadku obywateli RP). Tożsamość zdających będzie wielokrotnie sprawdzana.

W czasie egzaminu niedozwolone jest wnoszenie na salę wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych (typu telefon, laptop, tablet itp.). Należy oddać ww. urządzenia do depozytu po spotkaniu informacyjnym. Odbiór nastąpi po zakończeniu wszystkich części pisemnych egzaminu. Prosimy o punktualne przybycie na spotkanie informacyjne. 

Uwaga: Wszystkie informacje dotyczące egzaminu wysyłamy do Państwa na podane adresy mailowe. Proszę sprawdzać swoje internetowe konta pocztowe!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo!   Informujemy, że rejestracja kandydatów na egzamin z języka polskiego jako obcego w dniach 19-20 V 2018 została ZAKOŃCZONA (z powodu wyczerpania miejsc).

W Szkole Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego odbędą się w dniach 19-20 V 2018  państwowe egzaminy certyfikatowe na poziomie B1, B2, C1 w grupie dostosowanej do potrzeb osób dorosłych.

  • Kto może zdawać egzamin?

Osoba dorosła będąca obcokrajowcem lub obywatelem polskim zamieszkałym na stałe za granicą.

  • Jaki dokument kandydat musi pokazać przed wejściem na egzamin?

Ważny paszport lub dowód osobisty (ze zdjęciem).

  • Jak i kiedy dokonać rejestracji?

Aby zostać zarejestrowanym, należy
* w dniach 1 II - 28 III 2018 wypełnić formularz zgłoszeniowy (formularz jest aktywny do wyczerpania miejsc)
oraz
* w ciągu 3 dni od daty wypełnienia formularza zgłoszeniowego dokonać opłaty za egzamin.

W tytule wpłaty powinny znaleźć się: imię i nazwisko kandydata, słowo egzamin, poziom oraz data egzaminu (np. Jan Nowak, egzamin B1,19-20.05.2018). Szczegółowe informacje w zakładce Opłata za egzamin.

  • Kontakt mailowy i telefoniczny:

egzaminplwroclaw@uwr.edu.pl

dyżur  w poniedziałki i środy w godz.13.30 - 14.15, tel. 71/ 375 28 04

Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego

pl. Nankiera 15b

50-140 Wrocław

Ta strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Kliknij, aby nie pokazywać więcej tego komunikatu.